Monday , May 10 2021

Photo: Vodič po prejdení protismeru neprežil náraz do obrubníka, jeho Fiat po nehode zhorelPresné okolnosti nehody vyšetrujú.

BRATISLAVA / VRANOV NAD TOPĽOU 16. Novembra (WebNoviny.sk) – Tragédia sa stala v piatok krátko pred 05:00 v obci Benkovce vo Vranovskom okrese.

Ako agentúru SITA informovala prešovská policajná hovorkyňa Jana Migaľová, 68-ročný Bulhar na Fiate Brava prešiel protismeru, vbehol do priekopy a narazil do betónového obrubníka.

Vodiča z auta vytiahol okoloidúci šofér. Fiat po nehode začal horieť. Muž napriek snahe záchranárov zomrel in the west. Presné okolnosti nehody vyšetrujú.

Tragédia sa stala dnes krátko pred 05:00 v obci Benkovce vo Vranovskom okrese. Šesťdesiatosem ročný Bulhar na Fiate Brava prešiel protismeru, vbehol do priekopy a narazil do betónového obrubníka. Vodiča z auta vytiahol okoloidúci šofér. Fiat po nehode začal horieť. Muž, napriek snahe záchranárov, zomrel in the west. Presné okolnosti nehody vyšetrujú. Bratislava, 16. november 2018.Picture: SITA / KR PZ Prešov

Pozrite si náš nový Magazine!

Video: Weight ukradol kameru a natočil skvelé zábery


Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.


Source link